| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Rodzaj | SMD LED |
| Sila | 4.5 W |
| Svetelný tok | 400 lm |
| Svetelný zdroj | 24 LED |
| Teplota farby | 4000 K |
| Napätie | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Materiál | PVC |
| Materiál tienidla | PVC |
| Farba tienidla | jasný |
| Rozmery | 420x55 mm |
| Funkcia baterky | NIE |
| Prepínač | áno |
| Magnet | NIE |
| Háčik | áno, obratový |
| Počet háčikov | 1 |
| Dĺžka kábla | 5 m |
| Prierezová plocha vodiča | 2Gx0.75 mm² |
| Typ izolácie kábla | H05VV-F |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| Symbol | 82706 |
82706 je univerzálne káblové prenosné svietidlo SMD LED.Je ideálnou náhradou obľúbených, lacných žiariviek, ktoré sa bežne používajú v dielňach alebo garážach domácich majstrov. Vďaka účinným a moderným zdrojom SMD LED poskytuje svietidlo 4-násobný svetelný tok 400 lm.
Použitie zdrojov SMD LED znamená ďalšie výhody:
- nie je potrebné vymieňať žiarivku
- vyššia odolnosť svietidla voči mechanickému poškodeniu
- mnohonásobne dlhšia životnosť zapaľovacieho systému
- výrazne nižšia spotreba energie: 4,5 W SMD LED poskytuje 4-násobok svetelného toku 8 W žiarivky
- vizuálne priaznivá farba svetla 4000 K
Žiarovka je vybavená päťmetrovým polyvinylovým vedením. Lampa využíva zosilnený ohyb na ďalšiu ochranu kábla pred odieraním.
Určené použitie / aplikácia
Lampa sa môže používať ako hobby lampa aj profesionálne v automobilovej dielni.
Parametre
- rozmery [mm]: 420 x 55
- napájanie: 230 V 50 Hz
- svetelný tok [lm]: 400
- balenie: vrecko s visačkou
- farba: čierna
- stupeň ochrany [IP]: IP 20
- farba svetla: 4000K
- trieda ochrany: II
- puzdro: viečko a objímka z plastu
- difúzor: priehľadné PVC
- háčik: áno
- magnet: nie
- spínač: áno
- kábel: H05VV-F 2x0,75 mm2
- dĺžka kábla [m]: 5
- zdroj svetla: SMD LED
- výkon [W]: 4,5