| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 75 mm |
| Maximálne zaťaženie | 40 kg |
| Výška | 97 mm |
| šírka | 23 mm |
| Materiál | čierna guma |
| Rodzaj | neustále |
| Brzda | NIE |
| Ložisko | áno |
| Typ ložiska | valček |
| Typ montáže | posteľ |
| Teplotná odolnosť | -10 ~ +50 ˚C |
| Symbol | 87301 |
Koleso s priemerom 75 mm s pevným uložením, ložiskom, čiernou gumovou pneumatikou, celková výška 93 mm. koleso s priemerom 75 mm s pevným uložením, ložiskom, čiernou gumovou pneumatikou, celková výška 93 mm.