| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 75 mm |
| Maximálne zaťaženie | 40 kg |
| Výška | 97 mm |
| šírka | 23 mm |
| Materiál | čierna guma |
| Rodzaj | otáčajúci |
| Brzda | NIE |
| Ložisko | áno |
| Typ ložiska | valček |
| Typ montáže | posteľ |
| Teplotná odolnosť | -10 ~ +50 ˚C |
| Symbol | 87311 |
Koleso s priemerom 75 mm s otočným uložením, guľôčkovým ložiskom, čiernou gumovou pneumatikou, séria vybavená valčekovými ložiskami na osi s bočnými krytmi - obojstranné guľôčkové ložisko na základni kolesa - pozinkovaná povrchová úprava na ochranu proti korózii - 4-otvorový hriadeľ s prídavným krytom ložiska - upevňovací driek s maticou M10-M16 - skrutkovaná os - tichý chod - obzvlášť vhodné na nerovných, tvrdých podlahách - často sa používa napríklad na veľkých vedrách na odpadkový papier.
Technické údaje:priemer kolesa 75 mm šírka kolesa 23 mm výška kolesa 97 mm maximálna nosnosť 40 kg priemer kolesa 75 mm s otočným uložením, uloženie na guľôčkových ložiskách, čierna gumová pneumatika.