| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 100 mm |
| Maximálne zaťaženie | 60 kg |
| Výška | 130 mm |
| šírka | 27 mm |
| Materiál | čierna guma |
| Rodzaj | otáčajúci |
| Brzda | NIE |
| Ložisko | áno |
| Typ ložiska | valček |
| Typ montáže | posteľ |
| Teplotná odolnosť | -10 ~ +50 ˚C |
| Symbol | 87312 |
Priemer kolesa 100 mm s otočným uchytením, ložisko, čierna gumová pneumatika, výška 130 mm.