| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 75 mm |
| Maximálne zaťaženie | 40 kg |
| Výška | 97 mm |
| šírka | 22 mm |
| Materiál | čierna guma |
| Rodzaj | otáčajúci |
| Brzda | áno |
| Ložisko | áno |
| Typ ložiska | valček |
| Typ montáže | závitový kolík |
| Veľkosť závitu | M10 |
| Teplotná odolnosť | -10 ~ +50 ˚C |
| Symbol | 87331 |
Priemer kolesa 75 mm, otočné, so závitovým uchytením na vreteno, ložiskové, s brzdou, čierne gumové pneumatiky, výška 97 mm.