| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 100 mm |
| Maximálne zaťaženie | 60 kg |
| Výška | 130 mm |
| šírka | 26 mm |
| Materiál | čierna guma |
| Rodzaj | otáčajúci |
| Brzda | áno |
| Ložisko | áno |
| Typ ložiska | valček |
| Typ montáže | závitový kolík |
| Veľkosť závitu | M12 |
| Teplotná odolnosť | -10 ~ +50 ˚C |
| Symbol | 87332 |
Priemer kolesa 100 mm, otočné, so závitovým uchytením na vreteno, ložiskové, s brzdou, čierne gumové pneumatiky, výška 130 mm.
Parametre:
- priemer kolesa (mm): 100
- šírka kolies (mm): 23
- výška kolieska (mm): 130
- maximálna nosnosť (kg): 60
- Upevňovací čap: M12
Koliesko Ø 100 mm, otočné, so závitovým uchytením na stopke, s guličkovým ložiskom, s brzdou, pneumatika z čiernej gumy, výška 130 mm.