| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 200 mm |
| Maximálne zaťaženie | 150 kg |
| Výška | 230 mm |
| šírka | 44 mm |
| Materiál | čierna guma |
| Rodzaj | otáčajúci |
| Brzda | áno |
| Ložisko | áno |
| Typ ložiska | valček |
| Typ montáže | závitový kolík |
| Veľkosť závitu | M16 |
| Teplotná odolnosť | -10 ~ +50 ˚C |
| Symbol | 87337 |
Priemer kolesa 200 mm, otočné, so závitovým uchytením vretena, ložiskové, s brzdou, čierne gumové pneumatiky, výška 230 mm.
Parametre:
- priemer kolesa (mm): 200
- šírka kolies (mm): 44
- výška kolieska (mm): 230
- maximálna nosnosť (kg): 150
- upevňovacia skrutka: M16
Priemer kolieska 200 mm, otočné, s upevnením na závitový driek, s guličkovými ložiskami, s brzdou, s čiernou gumovou pneumatikou, výška 230 mm.