| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 100 mm |
| Maximálne zaťaženie | 45 kg |
| Výška | 134 mm |
| šírka | 26 mm |
| Priemer nápravy | 12 mm |
| Dĺžka osi | 31 mm |
| Materiál | sivá guma |
| Rodzaj | neustále |
| Brzda | NIE |
| Ložisko | áno |
| Typ ložiska | posuvný |
| Typ montáže | posteľ |
| Teplotná odolnosť | -10 ~ +50 ˚C |
| Symbol | 87353 |
Pevné koleso s priemerom 50 mm, ložisko, sivá gumová pneumatika, výška 134 mm. Pevné koleso s priemerom 50 mm, ložisko, sivá gumová pneumatika, výška 134 mm.