| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 125 mm |
| Maximálne zaťaženie | 50 kg |
| Výška | 161 mm |
| šírka | 27 mm |
| Priemer nápravy | 12 mm |
| Dĺžka osi | 31 mm |
| Materiál | sivá guma |
| Rodzaj | otáčajúci |
| Brzda | NIE |
| Ložisko | áno |
| Typ ložiska | posuvný |
| Typ montáže | posteľ |
| Teplotná odolnosť | -10 ~ +50 ˚C |
| Symbol | 87364 |
Otočné koleso s priemerom 125 mm, s ložiskami, behúň zo sivej gumy. Otočné koleso s priemerom 125 mm, s ložiskami, behúň zo sivej gumy.