| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 40 mm |
| Maximálne zaťaženie | 20 kg |
| Výška | 54 mm |
| šírka | 17 mm |
| Priemer nápravy | 6 mm |
| Dĺžka osi | 20 mm |
| Materiál | PP |
| Rodzaj | otáčajúci |
| Brzda | NIE |
| Ložisko | áno |
| Typ ložiska | POM |
| Typ montáže | posteľ |
| Teplotná odolnosť | -10 ~ +50 ˚C |
| Symbol | 87401 |
Pevné koleso s priemerom 40 mm, ložiskové, vyrobené z polypropylénu.