| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 75 mm |
| Maximálne zaťaženie | 40 kg |
| Výška | 97 mm |
| šírka | 23 mm |
| Materiál | polyamid |
| Rodzaj | otáčajúci |
| Brzda | NIE |
| Ložisko | áno |
| Typ ložiska | valček |
| Typ montáže | posteľ |
| Teplotná odolnosť | -10 ~ +80 ˚C |
| Symbol | 87431 |
Otočné koleso s priemerom 75 mm, ložisko, dráha z ľahkého polyamidu, výška 97 mm. Otočné koleso s priemerom 75 mm, ložisko, dráha z ľahkého polyamidu, výška 97 mm.