| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Rodzaj | POWER LED, SMD LED |
| Sila | 3 W |
| Svetelný tok | 160 / 130 lm |
| Režimy osvetlenia | 3: 100%, 50%, SMD LED |
| Zoom | NIE |
| Materiál | ABS |
| Materiál tienidla | PVC |
| Farba tienidla | jasný |
| Rozmery | 53x46x29 mm |
| Prepínač | áno |
| Nastaviteľný popruh | áno |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Životnosť | 100000 h |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 850 mAh |
| Napätie batérie | 3.7 V d.c. |
| Typ nabíjačky | USB |
| Pracovný čas | 5 h |
| Symbol | 88677 |
Výkonná čelová baterka s dvoma typmi svetelných zdrojov. Uplatní sa pri vykonávaní stavebných a údržbárskych prác, ako aj pri behu, turistike.
- dva typy svetelného zdroja
- sústredené svetlo generované 3W vysok ovýkonnou diódou so svetelným výkonom 130 lm
- rozptýlené svetlo generované 4 SMD LED diódami so svetelným výkonom 160 lm
- 3 režimy svietenia: 100%, 50%, SMD LED
- kryt vyrobený z odolného ABS
- flexibilný, nastaviteľný popruh na hlavu
- možnosť zmeny uhla osvetlenia
- svetlo sa dá ľahko odpojiť od popruhu a umiestniť alebo zavesiť na háčik
- zásuvka micro USB
- USB kábel na nabíjanie cez počítač alebo powerbanku je súčasťou balenia
- napájanie: 850 mAh vstavaná Li-Ion nabíjateľná batéria poskytujúca 5 hodín svietenia