| Značka | Flo |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Šírka pracovnej časti | 500 mm |
| Priemer pracovnej časti | 270 mm |
| Materiál | oceľ |
| omša | 7.3 kg |
| Aplikácia | vyrovnávanie terénu, spevnenie zeme |
| Symbol | 88720 |
Záhradný valec užitočný na vyrovnávanie pôdy, napr. pri zakladaní trávnika - vysievaného alebo valcovaného, ako aj na spevňovanie pôdy (na dlažobné kocky atď.).
Používa sa aj na sezónnu starostlivosť o trávnik.
Parametre:
- oceľový rám
- Praktická rukoväť
- Možno naplniť suchým pieskom, kamennou drťou na zvýšenie hmotnosti.
- dĺžka: 50 cm
- priemer: 27 cm
- hmotnosť: 7,3 kg