| Značka | Flo |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Veľkosť pripojovacieho závitu | G1/2 (M) |
| Dĺžka | 300 mm |
| Priemer | 15 mm |
| Hrúbka steny | 2.5 mm |
| Materiál | POM (rúrka), PE (lakť) |
| Maks. ciśnienie robocze | 0.6 MPa |
| Symbol | 88925 |
Konektor sa používa na flexibilné pripojenie postrekovača k hlavnému prívodnému vedeniu.
Flexibilné pripojenie chráni postrekovač pred poškodením a zabraňuje úniku, ak postrekovač prebehne ťažkým zariadením.
- Je užitočný aj pri inštalácii postrekovačov v rohoch a oblastiach, ktoré si vyžadujú mierne prispôsobenie polohy postrekovača voči prívodnému vedeniu.
- ohyby otáčajúce sa na koncoch konektora uľahčujú používateľovi inštaláciu komponentov postrekovačovej siete.
- Konektor určený pre postrekovače s vnútorným závitom 1/2 palca.
pre záhradnícke a poľnohospodárske aplikácie.