| Značka | Flo |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka | 30 m |
| Priemer | 1/2" (12,7 mm) |
| Hrúbka steny | 2.3 mm |
| Materiál | PVC, polyester |
| Pracovný tlak | 10 bar |
| Trhací tlak | 30 bar |
| Teplotná odolnosť | -10 ~ +60 ˚C |
| Odolnosť voči UV žiareniu | áno |
| Odolnosť proti usadzovaniu rias | áno |
| Symbol | 89291 |
Silná hadica Line s robustnou, zosilnenou konštrukciou. Vyznačuje sa odolnosťou voči rozštiepeniu, roztrhnutiu a skrúteniu pri zachovaní vysokej flexibility.
Je určená pre teploty od -10 do +60 stupňov Celzia .
Je vysoko odolná voči
- UV žiareniu
- usadzovaniu rias.
Výrobok je určený na čerpanie vody s pracovným tlakom do 10 barov.
Hadica sa skladá z troch vrstiev:
- vnútorná vrstva z mäkkého PVC, odolná voči usadzovaniu rias
- výstužnej vrstvy z hustého textilného opletu
- vonkajšej vrstvy odolnej voči poveternostným vplyvom