| Značka | Flo |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka | 50 m |
| Priemer | 3/4" (19,0 mm) |
| Hrúbka steny | 1.8 mm |
| Materiál | PVC, polyester |
| Pracovný tlak | 8 bar |
| Trhací tlak | 15 bar |
| Teplotná odolnosť | -5 ~ +50 ˚C |
| Odolnosť voči UV žiareniu | áno |
| Odolnosť proti usadzovaniu rias | áno |
| Symbol | 89310 |
Trojvrstvová hadica z pružného plastu s polyesterovým krížovým opletom.
Vyznačuje sa pružnosťou pri nízkych teplotách. Je určená pre teploty od -5 °C do +50 °C.
Je vysoko odolná voči
- procesom starnutia
- usadzovaniu rias