| Značka | Flo |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Pracovný priemer | 28 mm |
| Dĺžka | 105-145 cm |
| Priemer pracovnej časti | 28 mm |
| Hrúbka pracovnej časti | 1.2 mm |
| Priemer hriadeľa | 22, 25 mm |
| Materiál pracovnej časti | nehrdzavejúca oceľ |
| Materiál hriadeľa | hliníkový |
| S rukoväťou | áno |
| Typ hriadeľa | P |
| Teleskopický | áno |
| Aplikácia | zbieranie orechov |
| Symbol | 89891 |
Mimoriadne užitočný a všestranný zberný prístroj. Dá sa použiť na zber orechov, ovocia, gaštanov, ktoré spadli na zem, a dokonca aj loptičiek, napríklad golfových.
Veľká hlava s pružnými drôtmi z nehrdzavejúcej ocele, ktoré účinne uchopia zbierané predmety. Vďaka hliníkovej teleskopickej rukoväti je zariadenie ľahké a pohodlne sa používa.