| Značka | Flo |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Vlastnosti | prívesy |
| Kapacita | 200 l |
| Maximálne zaťaženie | 300 kg |
| Rozmery | 1020x515x400 mm |
| Rozmery pracovnej časti | 950x500x800 mm |
| Długość rękojeści | 800 mm |
| Materiál | oceľ, PVC |
| Materiál rukoväte | pena |
| kolika | áno |
| Počet kolies | 4 |
| Priemer kruhu | 250 mm |
| Šírka pneumatiky | 80 mm |
| Nastavte obsah | vozík, nakloniť |
| Aplikácia | na prepravu: dreva, lístia, pokosenej trávy, vriec zeminy, hnojív atď., ako príves |
| Symbol | 90200 |
Viacúčelový vozík na domáce práce.
Na prepravu: dreva, lístia, pokosenej trávy, vriec s pôdou, hnojív atď.
Vozík má 4 kolesá s čerpadlom, oceľový kôš a rukoväť na ťahanie. Okrem toho je súčasťou dodávky odnímateľná, robustná PVC plachta. Všetky strany vozíka sú odnímateľné. Predná náprava vozíka je riadená. Nastaviteľná kĺbová rukoväť je zakončená veľkou praktickou rukoväťou s protišmykovou penou.
Výhody výrobku: - Vhodné pre deti, ktoré sa môžu voziť v kočíku:
- možno použiť ako prívesný vozík
- vysoká nosnosť až do 300 kg
- objem cca 200 litrov
- veľké nafukovacie kolesá s dezénom
- robustný nosič nákladu
- výsuvné bočné panely
- odnímateľná taška z PVC
- predná riadiaca náprava
Parametre:
- Rozmery koša: cca 95 x 50 cm, výška 40 cm
- dĺžka rukoväte: 80 cm
- kolesá: 10" s pozinkovaným ráfikom
- farba: zelená