| Značka | Flo |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Vlastnosti | sklápače |
| Kapacita | 55 l |
| Maximálne zaťaženie | 150 kg |
| Rozmery | 870x800x500 mm |
| Rozmery pracovnej časti | 870x470x200 mm |
| Długość rękojeści | 800 mm |
| Materiál | PP |
| Materiál rukoväte | pena |
| kolika | áno |
| Počet kolies | 4 |
| Priemer kruhu | 250 mm |
| Šírka pneumatiky | 70 mm |
| Aplikácia | na prepravu: dreva, lístia, pokosenej trávy, vriec zeminy, hnojív atď. |
| Symbol | 90204 |
Univerzálny vozík pre domácnosť s funkciou vyklápania.
Na prepravu: dreva, lístia, pokosenej trávy, vriec so zeminou, hnojív atď.
Vozík má 4 kolesá s čerpadlom, kôš z PP a rukoväť na ťahanie. Predná náprava vozíka je riadená. Rukoväť je zakončená veľkou praktickou rukoväťou s protišmykovou penou.
Výhody produktu: - Vhodné pre deti, ktoré sa chcú voziť na vozíku:
- Funkcia vyklápania
- Nosnosť do 150 kg
- objem cca 55 l
- veľké nafukovacie kolesá s dezénom
- robustný nosič nákladu
- predná riadiaca náprava
Parametre:
- Rozmery koša: cca 87 x 47 cm, výška 20 cm
- dĺžka rukoväte: 80 cm
- kolesá: 10" s pozinkovanými ráfikmi
- farba: zelená