| Značka | Flo |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka | 300 mm |
| Pracovná výška | 65 mm |
| Pracovná šírka | 80 mm |
| Materiál pracovnej časti | oceľ |
| Materiál hriadeľa | drevo |
| Zakončenie hriadeľa | povrchová úprava |
| Počet zubov | 3 |
| Symbol | 99050 |
Oceľová motyka - srdcová motyka so záhradníckymi pazúrmi so šírkou pracovnej časti 80 mm. Nasadená na krátkej násade s drevenou rukoväťou. Vhodná na upratovacie a záhradnícke práce vrátane kyprenia, rozbíjania pôdy, okopávania, pletia, prevzdušňovania a ošetrovania hustých rastlín.