| Značka | Flo |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka | 410 mm |
| Pracovná výška | 130 mm |
| Pracovná šírka | 95 mm |
| Materiál | oceľ |
| Materiál hriadeľa | kov |
| Skladanie | áno |
| Symbol | 99054 |
Skladacia lopata s ergonomickou a robustnou kovovou rukoväťou.
Multifunkčné náradie - užitočné na drobné záhradné práce.
Upozornenia na používanie:
Používanie ručného náradia môže byť nebezpečné! Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky. Používajte len funkčné, nepoškodené náradie. Typ a veľkosť náradia vyberajte podľa druhu vykonávanej práce. Náradie nepreťažujte. Udržujte náradie mimo dosahu detí a zaobchádzajte s ním opatrne.