| Značka | Lund |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Rodzaj | uhlíka |
| Typ | prenosný |
| Wielkość | stredné grily |
| Rozmery | 88x56.5 cm |
| Veľkosť vykurovacej mriežky | 39x29 cm |
| Veľkosť roštu | 54 cm |
| Hrúbka roštu | 3 mm |
| Výška ohniska | 69 cm |
| Hrúbka plechu | 0.8 mm |
| Materiál | oceľ |
| Povrchová úprava | prašná farba |
| Materiál roštu | oceľ |
| Dokončenie roštu | chránený |
| Dokončenie krbu | glazované |
| materiál na rukoväte | oceľ |
| Formulár | kruh |
| Farba | čierna |
| kolika | áno |
| Počet kolies | 2 |
| uchopenie | áno |
| Počet rukovätí | 1 |
| Polička | áno |
| pokrývač | áno |
| Uzáver na reguláciu cirkulácie vzduchu | áno |
| Teplomer | áno |
| Udiareň | NIE |
| Komín | NIE |
| Nastavenie výšky roštu | NIE |
| Kratka do podgrzewania | TAK |
| Ashpan | áno |
| Symbol | 99584 |
Základné informácie:
- oceľový rošt so smaltovaným porcelánovým povlakom. Rošt zabezpečuje jednoduché čistenie, je nepriľnavý, dobre vedie teplo a dlho ho vydáva.
- chrómovaný ohrievací rošt je ľahký, nepraská, veľmi pomaly hrdzavie, ľahko sa čistí a zaručuje dlhé používanie
- hlboká smaltovaná misa
- smaltovaný rošt na uhlie zabezpečí lepšiu cirkuláciu vzduchu, a tým aj lepšie spaľovanie uhlia
- smaltované veko s rukoväťou udržiava a kontroluje teplotu. Okrem toho zachováva dymovú chuť a vôňu pokrmov. Rukoväť z materiálu BAKELITE
- teplomer vo veku na lepšiu kontrolu teploty vo vnútri grilu
- Rukoväť z materiálu BAKELITE na premiestňovanie grilu
- 2 prepravné kolieska na premiestňovanie grilu
- popolník s rukoväťou a žalúziami na udržiavanie čistoty grilovacieho priestoru. Uľahčuje čistenie grilu
- žalúzia na reguláciu cirkulácie vzduchu na kontrolu úrovne žeravenia a ohňa
- 4 kovové nohy lakované sivou farbou
- spodná polica uľahčí ukladanie príslušenstva a uhlia
Rozmery a hmotnosť:
- rozmery výrobku: 65 x 58 x 90 cm
- výška roštu: 72 cm
- priemer roštu: 54 cm
- veľkosť spodnej police: 49 x 44 cm
- hĺbka ohniska (misy): 18,5 cm
- priemer koliesok: 15 cm
- rukoväte grilu: 22,5 cm
- bočné rukoväte grilu a rukoväť veka (pracovná časť): 12 cm
- vzdialenosť medzi tyčami grilu: 16 mm (+-1 mm)
- priemer nožičiek: 25 mm (0,7 mm)
- priemer popolníka: 21 cm
- priemer roštu: 37,5 cm
- hmotnosť: približne 10,4 kg
Hrúbka: 1,5 mm:
- miska na uhlie: 0,9 mm
- mriežky roštu: 3,5 mm
- popolník: 1,3 mm
- regulačná klapka vzduchu: 0,7 mm
- veko: 0,8 mm so zaoblenými hranami
Bezpečnosť:
- Výrobok bol testovaný a schválený pre styk s potravinami - má protokol LFGB, ktorý je v súlade s európskym nariadením 1935/2004
- Výrobok má všetky rozmery a vlastnosti v súlade s normou pre grily na drevené uhlie EN 1860-1:2013 + A1:2017
Norma EN 1860-1:2013 + A1:2017 - sa okrem iného týka takých základných komponentov grilu, ako sú:
- minimálna hrúbka dosky všetkých komponentov vrátane palivovej misy, veka a popolníka
- minimálna vzdialenosť medzi tyčami grilu 20 mm
- minimálna hĺbka palivovej misy 6 cm
- prítomnosť držiaka alebo držiakov roštu (ak sa rošt nepohybuje mechanicky)
- veľkosť držiakov veka a roštu
- stabilita
Upozornenia na používanie:
Nepoužívajte lieh ani benzín na podpaľovanie alebo opätovné zapaľovanie!