| Značka | Toya |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Veľkosť | 61x43 cm |
| Rozmery v zloženom stave | 48x11x9 cm |
| Materiál rukoväte | drevo |
| Materiál zástery | nylon |
| Doplnkový materiál | nehrdzavejúca oceľ 2Cr14 |
| Farba | čierna |
| preferované | áno |
| omša | 0.85 kg |
| Nastavte obsah | zástera, rukavice (25x16 cm), lopatka (41 cm), vidlica x2 (20 cm, 39 cm), kliešte (36,5 cm), nôž (20 cm), nádoba na korenie x 2 (5,2 x 3,3 cm) |
| Symbol | 99783 |
Základná súprava pre všetkých milovníkov grilovania. V špeciálne navrhnutej zástere máte grilovacie náčinie vždy po ruke a počas skladovania slúži zástera ako kryt.
- 8 kusov náčinia: rukavice (25 x 16 cm), špachtľa (41 cm), 2 vidličky (20 a 39 cm), kliešte (36,5 cm), nôž (20 cm), 2 nádoby na korenie (5,2 x 3,3 cm)
- príslušenstvo na grilovanie z nehrdzavejúcej ocele (2CR14 ) s tvrdými drevenými rukoväťami, ktoré sa nezahrievajú
- zástera z odolného nylonu odolného voči znečisteniu
- univerzálna veľkosť: 61 x 43 cm
- rozmery zloženej súpravy: 48 x 11 x 9 cm
- nastaviteľný popruh so sponou
- hmotnosť: 0,85 kg
Špachtľu (41 cm) možno použiť aj ako nôž a otvárač na pivo.