| Značka | Lund |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Rodzaj | uhlíka |
| Typ | prenosný |
| Wielkość | stredné grily |
| Rozmery | 112x63x123 cm |
| Veľkosť vykurovacej mriežky | 59x21 cm |
| Veľkosť roštu | 64x37 (veľký rošt), 33x33 (malý rošt) cm |
| Hrúbka roštu | 4.5 mm |
| Výška ohniska | 85.5 cm |
| Hrúbka plechu | 0.8 mm |
| Hrúbka komínového plechu | 1.4 mm |
| Materiál | oceľ |
| Povrchová úprava | prašná farba |
| Materiál roštu | oceľ |
| Dokončenie roštu | emaliowany |
| Dokončenie krbu | glazované |
| materiál na rukoväte | drevo |
| Formulár | cylindrický |
| Farba | čierna |
| kolika | áno |
| Počet kolies | 2 |
| uchopenie | áno |
| Počet rukovätí | 3 |
| Polička | áno |
| pokrývač | áno |
| Uzáver na reguláciu cirkulácie vzduchu | áno |
| Teplomer | áno |
| Udiareň | áno |
| Komín | áno |
| Nastavenie výšky roštu | NIE |
| Kratka do podgrzewania | TAK |
| Ashpan | áno |
| omša | 21 kg |
| Symbol | 99909 |


- dve komory - hlavná na grilovanie a malá na prípravu ohniska na údenie
- kovový rošt s porcelánovým smaltom a dvoma rukoväťami
- ľahko čistiteľné nepriľnavé rošty dobre vedú teplo a dlho ho uvoľňujú
- ohrievací rošt zo smaltovanej ocele
- pozinkovaná doska na drevené uhlie v strede panvice na veľmi dobrú cirkuláciu vzduchu
- smaltovaný rošt na drevené uhlie alebo drevo na údenie v bočnej komore grilu
- kovová smaltovaná misa odolná voči vysokým teplotám
- kovové smaltované poklopy s drevenými rukoväťami uľahčujú udržiavanie a reguláciu teploty a zachovávajú arómu dymu pre chuť jedla
- drevená rukoväť na prenášanie grilu
- klapka na reguláciu vzduchu na kontrolu úrovne žeravenia a ohňa
- popolník s rukoväťou a žalúziami na jednoduché čistenie grilovacieho priestoru
- teplomer vo veku
- 4 kovové nožičky
- 2 oceľové kolieska na prepravu grilu
- predná kovová polica uľahčuje prípravu a skladovanie potravín
- spodná kovová polička na jednoduché uskladnenie príslušenstva a uhlia
- vysoký a široký komín s otváracou doskou na odvod dymu počas grilovania, keď je veko zatvorené
- otvorené veko poskytuje ochranu pred vetrom
ROZMERY A HMOTNOSŤ
- rozmery výrobku: 112 x 63 x 123 cm
- výška ohniska: 85,5 cm
- veľkosť roštu: hlavný: 64 x 37 cm
- veľkosť bočného roštu: 33 x 33 cm
- veľkosť ohrievacieho roštu: 59 x 21 cm
- hĺbka panvice: 6,3 cm
- rukoväť roštu (pracovná časť): 19 cm
- rukoväť hlavného veka (pracovná časť): 22 cm
- vzdialenosť medzi grilovacími tyčami: 17,5 mm
- hmotnosť výrobku: 21 kg
- rozmery spodnej police: 62 x 39 cm
- veľkosť prednej police: 56 x 22 cm
HĹBKA:
- miska: 0,95 mm
- mriežky roštu: 4,3 mm
- popolník: 1,3 mm
- komín: 1,3 mm
- veko: 0,7 mm
- nožičky: 32 mm (0,7 mm)
BEZPEČNOSŤ:
- Výrobok bol testovaný a schválený pre styk s potravinami - má protokol LFGB, ktorý je v súlade s európskym nariadením 1935/2004.
- Výrobok má všetky rozmery a vlastnosti v súlade s normou pre grily na drevené uhlie EN 1860-1:2013 + A1:2017.
Norma EN 1860-1:2013 + A1:2017 - sa okrem iného týka takých základných prvkov grilu, ako sú:
- minimálna hrúbka plechu všetkých komponentov vrátane palivovej misy, veka a popolníka
- minimálna vzdialenosť 20 mm medzi grilovacími tyčami
- minimálna hĺbka palivovej misy 6 cm
- prítomnosť držiaka alebo držiakov roštu (ak sa rošt nepohybuje mechanicky)
- veľkosť veka a držiakov roštu
- stabilita
- horľavosť
Upozornenia na používanie:
Nepoužívajte lieh ani benzín na podpaľovanie alebo opätovné zapaľovanie!