INGCO Akumulátorová súprava nástrojov – bezuhlíková, 20V (3 dielna)
INGCO 20V akumulátorová súprava nástrojov je všestranný balík nástrojov s bezuhlíkovým motorom, ktorý poskytuje kompletné riešenie pre najčastejšie vŕtacie, skrutkovačové a rezacie úlohy. Súprava obsahuje tri vysoko výkonné nástroje: vŕtacie kladivo, skrutkovač a uhlovú brúsku, čo je ideálna voľba pre montážnikov, stavebných dodávateľov a údržbové práce.
Bezuhlíkové motory poskytujú vyššiu efektívnosť, dlhšiu životnosť a stabilný výkon aj pri intenzívnom použití. Dve 4,0 Ah batérie a rýchlonabíjačka umožňujú nepretržitú prácu, zatiaľ čo bohatá sada príslušenstva poskytuje okamžité riešenie pripravené na použitie.
Robustný plastový kufor zabezpečuje bezpečné uloženie a ľahkú prepravu celej sady.
Technické špecifikácie
Vŕtacie kladivo s skrutkovačom (CIDLI209685)
| Motor | Bezuhlíkový |
| Voľnobehové otáčky | 0–500 / 0–2000 ot./min |
| Max. údery | 30 000 úderov/min |
| Max. krútiaci moment | 96 Nm |
| 13 mm kovové sklzavé skľučovadlo | |
| Stupeň krútiaceho momentu | 22+1+1 |
| Dvojstupňový mechanický prevod | |
| Upevnenie hriadeľa | |
| Vstavaná LED pracovná lampa | |
Skruťovací kladivo (CIWLI20851)
| Motor | Bezuhlíkový |
| Upnutie nástroja | 1/2" štvorcový pohon |
| Voľnobehové otáčky | 0–1600 / 0–2100 / 0–2400 ot./min |
| Počet úderov | 0–1500 / 0–1800 / 0–2200 úderov/min |
| Skruťovací krútiaci moment | 850 Nm |
| Uvoľňovací krútiaci moment | 1000 Nm |
Uhlová brúska (CAGLI212025E)
| Motor | Bezuhlíkový |
| Max. vstupný výkon | 1200 W |
| Voľnobehové otáčky | 3000 / 6000 / 9000 ot./min |
| Priemer kotúča | 115 mm |
| Závit | M14 |
Príslušenstvo:
3 krát hlboká dutinka (22, 24, 27 mm)
1 krát spona na opasok
3 krát plochý drevovrták (16, 19, 22 mm)
3 krát vrták do betónu (5, 6, 8 mm)
3 krát HSS vrták do kovu (4, 5, 6 mm)
2 krát 65 mm bit na skrutkovač
1 krát pomocná rukoväť
1 sada kovových rezacích kotúčov (10 ks)
Balenie: v plastovom kufríku