| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Veľkosť | 19 mm |
| Typ krabicového kľúča | dvanásťuholník |
| Celková dĺžka | 259 mm |
| Šírka vidlicového kľúča | 38.4 mm |
| Hrúbka vidlicového kľúča | 8 mm |
| Šírka nástrčného kľúča | 28.9 mm |
| Hrúbka očkového kľúča | 9.9 mm |
| Materiál | uhlíková oceľ #45 |
| Povrchová úprava | pochrómované, leštené |
| Dokončenie vreteníka | leštené |
| Uhol natočenia rukoväte | 90 ˚ |
| Hlavový uhol | 15 ˚ |
| AS-DRIVE | NIE |
| Aplikácia | dielňa |
| Symbol | YT-01858 |
Kľúč na kľúče vyrobený z vysokokvalitnej ocele. Ergonomický skrútený tvar uľahčuje prácu a poskytuje veľký komfort, najmä v prípade silne zatiahnutých skrutiek.
- 90° skrútená rukoväť dokonale padne do ruky, čím sa pri uťahovaní skrutiek prenáša väčší tlak na kľúč a používateľ je menej namáhaný.
- 15° odklonená hlava
- vyrobené z odolnej ocele, leštený povrch