| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Veľkosť | 14 mm |
| Typ krabicového kľúča | dvanásťuholník |
| Celková dĺžka | 192 mm |
| Šírka vidlicového kľúča | 32.3 mm |
| Hrúbka vidlicového kľúča | 7.7 mm |
| Šírka nástrčného kľúča | 31.5 mm |
| Hrúbka očkového kľúča | 9.6 mm |
| Materiál | 40CrV, CrV 50BV30 |
| Povrchová úprava | pochrómované, leštené |
| Dokončenie vreteníka | leštené |
| Tvrdosť | 40-45 HRC |
| Spoločný | NIE |
| Uhol natočenia rukoväte | 90 ˚ |
| Hlavový uhol | 15 ˚ |
| Hrkať | áno |
| Počet zubov | 72 |
| AS-DRIVE | NIE |
| Prepínač smeru otáčania | NIE |
| Aplikácia | dielňa |
| Symbol | YT-01876 |
Krúžkový kľúč s račňou 14 mm.
Kľúč je na jednej strane zakončený očkom s račňou a na druhej strane plochým koncom.
Ergonomický skrútený tvar uľahčuje prácu a poskytuje veľký komfort, najmä pri pevne uchytených skrutkách.
Ďalšie informácie:
- 90° skrútená rukoväť dokonale padne do ruky, čím sa pri uťahovaní skrutiek prenáša väčší tlak na kľúč a používateľ je menej namáhaný
- račňa umožňuje používateľovi rýchlejšie uťahovanie a povoľovanie skrutiek
- 15° ohnutá hlava
- vyrobené z vysokokvalitnej CrV ocele, leštený povrch
- tvrdosť: 40-45 HRC
- 72 zubov