| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Veľkosť | 6 mm |
| Typ krabicového kľúča | dvanásťuholník |
| Celková dĺžka | 120 mm |
| Šírka nástrčného kľúča | 18 mm |
| Hrúbka očkového kľúča | 6.5 mm |
| Šírka vidlicového kľúča | 14.7 mm |
| Hrúbka vidlicového kľúča | 4 mm |
| Materiál | CrV 6140 |
| Povrchová úprava | pochrómované, leštené |
| Dokončenie vreteníka | leštené |
| Tvrdosť | 42-49 HRC |
| Hrkať | áno |
| Počet zubov | 72 |
| Prepínač smeru otáčania | NIE |
| AS-DRIVE | áno |
| Pracovný uhol min | 5 ˚ |
| Aplikácia | služby |
| Symbol | YT-01906 |
Určené pre automobilové dielne a servisy. Rozsah otáčok v smere a proti smeru hodinových ručičiek a minimálny pracovný uhol 5° umožňujú odskrutkovať skrutky v ťažko prístupných miestach. Kľúč skracuje pracovný čas tým, že eliminuje 2 pohyby v cykle kľúča.
- vyrobený z vysokokvalitnej nástrojovej ocele CrV 6140
- chrómovaný a leštený povrch
- račňa so 72 zubamia špeciálne tvarovaným 12-bodovým uchom