| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Veľkosť | 6 mm |
| Typ krabicového kľúča | dvanásťuholník |
| Celková dĺžka | 110 mm |
| Šírka vidlicového kľúča | 14.8 mm |
| Hrúbka vidlicového kľúča | 3.7 mm |
| Šírka nástrčného kľúča | 10.5 mm |
| Hrúbka očkového kľúča | 4.9 mm |
| Materiál | CrV |
| Povrchová úprava | pochrómované, satén |
| Dokončenie vreteníka | satén |
| Tvrdosť | 42-48 HRC |
| DIN | 3113 |
| Hlavový uhol | 15 ˚ |
| AS-DRIVE | áno |
| Aplikácia | dielňa |
| Symbol | YT-0335 |
Vlastnosti:
- Účel: dielňa
- Uhol hlavy: 15˚
- povrchová úprava: chrómovaná, saténová
- typ očkového kľúča: šesťhranný
- AS-DRIVE
Rozmery:
- D = 110 mm
- B = 14,8 mm
- D = 10,5 mm
- S1 = 3,7 mm
- S2 = 4,9 mm
Upozornenia na používanie:
Používanie ručného náradia môže byť nebezpečné! Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky. Používajte len funkčné, nepoškodené náradie. Typ a veľkosť náradia vyberajte podľa druhu vykonávanej práce. Náradie nepreťažujte. Udržujte náradie mimo dosahu detí a zaobchádzajte s ním opatrne.