| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Veľkosť držiaka náradia | 1/4" (6,3 mm) |
| Typ držiaka nástroja | rovnostranný |
| Veľkosť ovládača | 1/4" (6,3 mm), 3/8" (9,5 mm), 1/2" (12,7 mm) |
| Dĺžka | 125 mm |
| Materiál | CrV 50BV30 |
| Povrchová úprava | oxidované |
| Spoločný | áno |
| Symbol | YT-04641 |
Súprava adaptérov s prepínačom 3 ks Súprava adaptérov s prepínačom, ktorá umožňuje prácu so zásuvkami na ťažko prístupných miestach. Pohybuje sa pomocou kľučky so šesťhranným koncom(1/4'').
- Zásuvky: 1/4'', 3/8'', 1/2''
- materiál: CrV 50BV30
- dĺžka: 125 mm
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.