| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Veľkosť hrotu Phillips (PH) | PH2 |
| Dĺžka | 75 mm |
| Hrot šípky | Phillips |
| Typ držiaka nástroja | rovnostranný |
| Veľkosť držiaka náradia | 1/4" (6,3 mm) |
| Materiál | S2 |
| Bodové zakončenie | pieskovanie |
| Technológia výroby | kované za studena |
| Tvrdosť | 58-62 HRC |
| Maximálny krútiaci moment | 21.8 Nm |
| Protišmykový systém | áno |
| Počet kusov v sade | 10 |
| Symbol | YT-0480 |
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.