| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Typ hrotu | šesťuholníkový |
| Veľkosť | 2, 2.5, 3, 4, 5, 6, 8, 10 mm |
| Dĺžka | 50, 53, 60, 66, 74, 81, 93, 104 mm |
| šírka | 14, 16, 17, 21, 22, 27, 32, 38 mm |
| Materiál | CrV 6150 |
| Povrchová úprava | satén |
| Guľový koniec | NIE |
| Počet kusov v sade | 8 |
| Symbol | YT-0503 |
Šesťhranné kľúče, 2-10 mm, sada. 8 ks.
- Sada šesťhranných kľúčov od Yato
- Kľúče vyrobené z vysokokvalitnej chrómvanádiovej ocele CrV 6150, ktorá sa vyznačuje pevnosťou a pružnosťou.
Rozmery kľúčov: (dĺžka x šírka)
- 2 mm - 50 x 14 mm
- 2,5 mm - 53 x 16 mm
- 3 mm - 60 x 17 mm
- 4 mm - 66 x 21 mm
- 5 mm - 74 x 22 mm
- 6 mm - 81 x 27 mm
- 8 mm - 93 x 32 mm
- 10 mm - 104 x 38 mm
Upozornenia na používanie:
Používanie ručného náradia môže byť nebezpečné! Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky. Používajte len funkčné, nepoškodené náradie. Typ a veľkosť náradia vyberajte podľa druhu vykonávanej práce. Náradie nepreťažujte. Udržujte náradie mimo dosahu detí a zaobchádzajte s ním opatrne.