| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka | 74, 81, 88, 95, 109, 121, 135, 157, 174 mm |
| Typ hrotu | šesťuholníkový |
| Veľkosť | 1.5, 2, 2.5, 3, 4, 5, 6, 8, 10 mm |
| šírka | 15, 16, 18, 21, 23, 28, 31, 35, 39 mm |
| Materiál | CrV 6150 |
| Povrchová úprava | satén |
| Tvrdosť | 52-56 HRC |
| Guľový koniec | áno |
| Pracovný uhol | 25 ˚ |
| Symbol | YT-0505 |
Kľúče imbusové šesťhranné, guľové 1,5-10, 9 ks.
- sada šesťhranných kľúčov Yato YT-0505
- sada zabalená v praktickom plastovom závese, ktorý uľahčuje hľadanie správnej veľkosti
- kľúče vyrobené z kvalitnej chrómvanádiovej ocele CrV 6150, ktorá sa vyznačuje pevnosťou a pružnosťou
- šesťhranné nástrčné kľúče majú tvrdosť 52-55 HRC
Rozmery kľúčov: (dĺžka x šírka)
- 1,5 mm - 74 x 15 mm
- 2,0 mm - 81 x 16 mm
- 2,5 mm - 88 x 18 mm
- 3,0 mm - 95 x 21 mm
- 4,0 mm - 109 x 23 mm
- 5,0 mm - 121 x 28 mm
- 6,0 mm - 135 x 31 mm
- 8,0 mm - 157 x 35 mm
- 10,0 mm - 174 x 39 mm
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.