| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka | 90, 96, 112, 125, 142, 157, 180, 201, 225 mm |
| Typ | rozsiahlý |
| Typ hrotu | šesťuholníkový |
| Veľkosť | 1.5, 2, 2.5, 3, 4, 5, 6, 8, 10 mm |
| šírka | 15, 16, 18, 21, 23, 28, 31, 35, 39 mm |
| Materiál | CrV 6150 |
| Povrchová úprava | satén |
| Tvrdosť | 52-56 HRC |
| Guľový koniec | áno |
| Pracovný uhol | 25 ˚ |
| Počet kusov v sade | 9 |
| Symbol | YT-0506 |
Kľúče imbusové šesťhranné, guľové, dlhé 1,5-10, sada. 9 ks.
- Profesionálna sada imbusových kľúčov Yato so šesťhranným hrotom
- sada zabalená v praktickom plastovom závese, ktorý uľahčuje nájdenie správnej veľkosti kľúča
- kľúče vyrobené z kvalitnej chrómvanádiovej ocele CrV 6150, ktorá sa vyznačuje pevnosťou a pružnosťou
- kľúče so šesťhrannou hlavicou majú tvrdosť 52-55 HRC
Rozmery kľúčov: (dĺžka x šírka)
- 1,5 mm - 90 x 15 mm
- 2,0 mm - 96 x 16 mm
- 2,5 mm - 112 x 18 mm
- 3,0 mm - 125 x 21 mm
- 4,0 mm - 142 x 23 mm
- 5,0 mm - 157 x 28 mm
- 6,0 mm - 180 x 31 mm
- 8,0 mm - 201 x 35 mm
- 10,0 mm - 225 x 39 mm
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.