| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Typ hrotu | šesťuholníkový |
| Veľkosť | 2, 2.5, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12 mm |
| Dĺžka | 81, 88, 95, 109, 121, 135, 145, 157, 174, 180 mm |
| šírka | 16, 18, 21, 23, 28, 31, 33, 35, 39, 42 mm |
| Materiál | CrV 6150 |
| Povrchová úprava | satén |
| Tvrdosť | 52-56 HRC |
| Guľový koniec | áno |
| Pracovný uhol | 25 ˚ |
| Počet kusov v sade | 10 |
| Symbol | YT-0509 |
Šesťhranné kľúče, guľové 2-12 mm, 10 dielov
- profesionálna sada šesťhranných kľúčov
- sada zabalená v praktickom a šikovnom plastovom závese, ktorý uľahčuje nájdenie správnej veľkosti kľúča
- kľúče vyrobené z kvalitnej chróm-vanádiovej ocele CrV 6150, ktorá sa vyznačuje pevnosťou a pružnosťou
- šesťhranné nástrčné kľúče majú tvrdosť 52-55 HRC
Rozmery kľúčov: (dĺžka x šírka)
- 2 mm - 81 x 16 mm
- 2,5 mm - 88 x 18 mm
- 3 mm - 95 x 21 mm
- 4 mm - 109 x 23 mm
- 5 mm - 121 x 28 mm
- 6 mm - 135 x 31 mm
- 7 mm - 145 x 33 mm
- 8 mm - 157 x 35 mm
- 10 mm - 174 x 39 mm
- 12 mm - 180 x 42 mm
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.