| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Veľkosť | 8, 9, 10, 12, 14, 16 mm |
| Veľkosť držiaka náradia | 3/8" (9,5 mm) |
| Dĺžka | 158 mm |
| Materiál | CrV 50BV30 |
| Povrchová úprava | stvrdnuté, pieskované |
| Blokáda | áno |
| Počet kusov v sade | 6 |
| Aplikácia | pre žeraviace sviečky |
| Symbol | YT-0534 |
Kľúče sú vyrobené z chróm-vanádiovej ocele s označením CrV 50BV30. Špeciálna konštrukcia kľúča s kĺbom a bezpečnostným o-krúžkom umožňuje jednoduchú demontáž žhaviacich sviečok aj na ťažko prístupných miestach. Kľúče sú kompatibilné s 3/8" kľučom - kľúče: 8 mm, 9 mm, 10 mm, 12 mm, 14 mm, 16 mm - kufor