| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer valca | 19-63 mm |
| Dĺžka | 205 mm |
| Veľkosť kameňa | 28x6 mm |
| Kamenný materiál | karbid kremíka |
| Počet kameňov | 3 |
| Flexibilné | áno |
| Aplikácia | pre valce |
| Symbol | YT-05810 |
Honovačka YT-05810 pre valce s priemerom od 19 mm do 63 mm .
- Je vybavená pružným hriadeľom na zabezpečenie správneho osadenia
- Nastaviteľný tlak sily pritláčajúcej kamene na čelo valca.
- Celková výška 205 mm
- 3 vymeniteľné kamene s rozmermi 28 mm x 6 mm
Honovačka je vhodná na výmenné kamene s indexom YT-05815
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.