| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer valca | 51-177 mm |
| Dĺžka | 305 mm |
| Veľkosť kameňa | 76x10 mm |
| Kamenný materiál | karbid kremíka |
| Počet kameňov | 3 |
| Flexibilné | áno |
| Aplikácia | pre valce |
| Symbol | YT-05812 |
Honovačka YT-05812 pre valce s priemerom od 51 mm do 177 mm .
- Je vybavená pružným hriadeľom na zabezpečenie správneho osadenia
- Nastaviteľný tlak sily pritláčajúcej kamene na čelo valca.
- Celková výška 305 mm
- 3 vymeniteľné kamene 76 mm x 10 mm
Honovačka je vhodná na výmenné kamene s indexom YT-05817
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.