| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Rodzaj | udarowa |
| Veľkosť držiaka náradia | 1/2" (12,7 mm) |
| Veľkosť uzáveru | 17, 18.5, 21.5, 26 mm |
| Typ čiapky | šesťuholníkový |
| Dĺžka | 55 mm |
| Materiál | CrMo |
| Počet kusov v sade | 4 |
| Aplikácia | na odstránenie zaisťovacích skrutiek, autoservisy a pneuservisy |
| Symbol | YT-06030 |
Nástrčné hlavice určené na demontáž silne poškodených skrutiek zámkov kolies a iných skrutiek a matíc. Odporúčajú sa pre profesionálne autoservisy a vulkanizačné dielne.
- vyrobené z odolnej CrMo ocele odolnej voči nárazom
- veľkosti: 17, 18,5, 21,5 a 26 mm
- dĺžka: 55 mm
- pohon: 1/2″
- balené v praktickom kovovom puzdre
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.