| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Pracovná dĺžka | 200 mm |
| Priemer | 90 mm |
| Veľkosť držiaka náradia | 1/2" (12,7 mm) |
| Veľkosť uzáveru | 21 mm |
| Materiál | uhlíková oceľ #45 |
| Počet kusov v sade | 2 |
| Aplikácia | pre pružiny |
| Symbol | YT-0605 |
Profesionálne sťahováky pružín s dĺžkou 200 mm. Sťahováky pružín sú nevyhnutné pre profesionálny servis podvozkov. Sú vhodné pre všetky typy pružín v stĺpikoch McPherson a nezávislých pružinách. Majú jemný závit, ktorý uľahčuje prácu pod zaťažením pružiny. Sťahováky pracujú s 1/2" račňou. Práca je bezpečná vďaka špeciálne tvarovaným dvojramenným rukovätiam.