| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Rozsah práce | 20-39 mm |
| Dĺžka | 210 mm |
| Šírka čeľustí | 12 mm |
| Materiál | hliníkový |
| Materiál rukoväte | PVC |
| Aplikácia | pre palivové konektory |
| Symbol | YT-0608 |
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.