| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Počet ramien | 2 |
| Pracovný rozsah separátora | 75-105 mm |
| Rozstup čeľustí | 80-180 mm |
| Dĺžka čeľuste | 250 mm |
| Priemer ovládača | 39 mm |
| Tlaková sila | 50 kN |
| Zdvih piestu ovládača | 16 mm |
| Materiál | CrV |
| Povrchová úprava | sčernela |
| Tvrdosť | 38-45 HRC |
| Technológia výroby | metalurgický |
| Symbol | YT-0609 |
Upozornenia na používanie:
Používanie ručného náradia môže byť nebezpečné! Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky. Používajte len funkčné, nepoškodené náradie. Typ a veľkosť náradia vyberajte podľa druhu vykonávanej práce. Náradie nepreťažujte. Udržujte náradie mimo dosahu detí a zaobchádzajte s ním opatrne.