| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Rozsah práce | 0-65 mm |
| Veľkosť držiaka náradia | 1/2" (12,7 mm) |
| Veľkosť uzáveru | 21 mm |
| Materiál | uhlíkovej ocele |
| Aplikácia | pre kotúčové brzdy |
| Symbol | YT-0610 |
Oddeľovač sa používa na oddelenie piestikov kotúčových bŕzd. Je vybavený
- gombíkom
- so šesťhrannou hlavicou veľkosti 21 mm
- 1/2" (12,5 mm)štvorhrannou hlavicou.
To umožňuje použitie kľúča, ktorý zabezpečuje pôsobenie oveľa väčších síl ako pri použití gombíka. Piesty je možné vysunúť maximálne na 65 mm.
S odlučovačom sa dodáva fľaša strojového oleja na mazanie závitov odlučovača.
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.