| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Rozsah stláčania piestov | 43-70 mm |
| Veľkosť kľúča | 19 mm |
| Veľkosť čeľuste | 110x55 mm |
| Materiál | uhlíkovej ocele |
| Povrchová úprava | sčernela |
| Pracovný uhol | 360 ˚ |
| Aplikácia | pre piestové strmene 1, 2 a 4 |
| Symbol | YT-06101 |
Oddeľovač pre 43-70 mm brzdové strmene
Oddeľovač brzdových strmeňov YT-06101 bude dokonale fungovať so strmeňmi s 1, 2 alebo 4 súčasne stlačenými piestikmi.
Odporúča sa pre autoservisy. Skrutkový mechanizmus stláča piesty veľkou silou, pričom nezaťažuje používateľa a zaručuje ľahkú a voľnú prácu. Oddeľovací mechanizmus eliminuje nerovnomerné stláčanie piestov bez rizika zablokovania.
Rozsah lisovania piestov: 43-70 mm.
mm.