| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Rozsah práce | 20-60 mm |
| Veľkosť kľúča | 19 mm |
| Dĺžka | 100 mm |
| Priemer stopky | 20 mm |
| Materiál | 40Cr |
| Povrchová úprava | satén |
| Technológia výroby | metalurgický |
| preferované | áno |
| Aplikácia | pre guľové čapy |
| Symbol | YT-06122 |
Profesionálny sťahovák na guľové čapy. Vďaka svojej nastaviteľnosti je ideálny pre osobné aj ľahké úžitkové vozidlá.
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.