| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Rozsah práce | 35-80 mm |
| Veľkosť kľúča | 19 mm |
| Dĺžka | 160 mm |
| Priemer stopky | 30 mm |
| Materiál | uhlíkovej ocele |
| Technológia výroby | metalurgický |
| preferované | NIE |
| Aplikácia | pre guľové čapy |
| Značky áut | Audi, Mazda, Mercedes-Benz, BMW |
| Symbol | YT-06123 |
Veľký sťahovák určený na demontáž guľových čapov na osobných a dodávkových vozidlách.
- vyrobené z vysokopevnostnej ocele
- určený pre čapy s priemerom do 32 mm
- ľahko nastaviteľný od 36 do 75 mm pomocou upínacej skrutky
- vhodný pre 19 mm kľúč
- celková dĺžka: 160 mm
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.