| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Veľkosť kľúča | 16 mm |
| Dĺžka | 265 mm |
| Priemer stopky | 17 mm |
| Materiál | uhlíkovej ocele |
| Povrchová úprava | satén |
| Technológia výroby | metalurgický |
| preferované | NIE |
| Aplikácia | pre guľové čapy |
| Symbol | YT-0613 |
Vyťahovač guľových čapov 17 mm.
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.