| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Veľkosť držiaka náradia | 1/2" (12,7 mm) |
| Rozsah práce | 6-11 mm |
| Veľkosť uzáveru | 24 mm |
| Počet čeľustí | 3 |
| Materiál | CrMo |
| Tvrdosť | 40-45 HRC |
| Aplikácia | pre nárazové nástroje, pre závrtné skrutky a matice |
| Symbol | YT-06255 |
YT-06255 Odstraňovač skrutiek a čapov určený na odskrutkovanie poškodených skrutiek a čapov v rozsahu 6-11 mm pomocou rázového náradia. Umožňuje opravu bez vystružovania a opätovného závitovania spojov. Užitočné pre profesionálny automobilový servis.
- čeľuste vyrobené z odolnej CrMo ocele s tvrdosťou HRC 40-45
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.