| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Pracovný priemer | 4.5 mm |
| Typ | V slot |
| Rozsah otvárania čeľustí max | 40 mm |
| Dĺžka | 215 mm |
| Materiál rukoväte | kov |
| Materiál hlavy | Legovaná oceľ 4130 |
| Blokáda | áno |
| Aplikácia | pre rozpínacie svorky |
| Symbol | YT-0647 |
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.