| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Pracovný rozsah max | 53 mm |
| Dĺžka | 210 mm |
| Dĺžka čiary | 613 mm |
| Materiál rukoväte | kov |
| Materiál hlavy | CrMo 4140 |
| Blokáda | áno |
| Aplikácia | pre káblové zväzky |
| Symbol | YT-0653 |
Upozornenia na používanie:
Používanie ručného náradia môže byť nebezpečné! Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky. Používajte len funkčné, nepoškodené náradie. Typ a veľkosť náradia vyberajte podľa druhu vykonávanej práce. Náradie nepreťažujte. Udržujte náradie mimo dosahu detí a zaobchádzajte s ním opatrne.